Google Adwords Cloaker - 1 Kere Öde Ömür Boyu Kullan! - Legal - İllegal Reklam Uzmanı

Google Adwords Cloaker - 1 Kere Öde Ömür Boyu Kullan!

Google Adwords Cloaker - 1 Kere Öde Ömür Boyu Kullan!


Merhaba değerli dostlar,
Adwords'te
- bahis
- smm panel
- kripto para
- paykasa
- cinsel sağlık ürünleri
- cinsel arkadaşlık siteleri
ve benzeri birçok reklamı oluştururken sayfamızın içeriğinden dolayı sorunlar yaşıyoruz ve reklamımız onaylanmıyor, işte tam burada devreye cloaker giriyor.

cloaker,adwords cloaker,facebook cloaker,cloaker sistemi,ücretli cloaker

Cloaker ne yapıyor?

Sitenizin içeriğini google botlarına sizin belirlediğiniz onay alan temiz bir sayfayı gösteriyor, normal kullanıcıyı ise asıl sitenize yönlendiriyor.

Kendi hazırladığım ve kullandığım bu cloaker sistemini sizinde faydalanmanız için satışa sunuyorum, ( facebook - instagram - google ) gibi reklam mecralarında
rahatça reklamlarınızı açabileceksiniz.

1 kere ödeme yapıp ömür boyu kullanabileceğiniz sistemin fiyatı 750 TL'dir. Sınırsız kullanım hakkına sahip olacaksınız.

iletişim ve bilgi için özel mesaj atabilirsiniz.


facebook-reklam-vermek


NOT: Konuyu açtıktan sonra sıkça şu soru sorulmaya başladı, link hiç banlanmıyor mu?
- Bakınız; şuanda bazı sektörlerde insanlar hiçbir şekilde reklam onaylatamamakta, onaylatsa dahi 1 fatura düzeyi anca ilerleyebilmekte.
Hazırladığım ve kendim dahil kullandığım bu sistem ile rahat bir şekilde yüksek fatura düzeylerine çıkabiliyorsunuz.
Fakat bazı arkadaşlar istiyor ki 1 adet link oluşturup ömür boyu kullanayım kapanmasın, kusura bakmayın ama normal url'lerimiz bile zaman zaman saçma sebeplerden kapatılabiliyor. Reklam mecrasının insiyatifinde.
Bu sebeple; satışını yaptığım sistem ile reklamınızı onaylatır uzun bir süre fatura ödeyebilirsiniz , lakin linkinizin belli bir harcamadan sonra banlanmamasına garanti vermiyorum.
Cloaker dosyası elinizin altında her banlanan link için yenisini sınırsızca zaten açabiliyorsunuz, link oluşturmak için bu kadarda erinmeyin

ÖNEMLİ!: Cloaker satışı yapan kişilere alt yapı hizmeti sağlamıyorum! Sadece işini yapmaya çalışan kişilere faydalı olması ve aylık deli paralar ödememesi için bu hizmeti sunuyorum. ( Cloaker hizmeti veren kişiler; lütfen konuma şu nasıl oluyor bunu nasıl yapıyorsun gibi sorular yazmayınız )

skype :  yunusemregungor12
mail : yunusemregungor12@gmail.com

2 yorum